KORAL TOURİSM & TRAVEL MARMARİS - KARS YILBAŞI TURU

1430

2016-12-31

21:00 - 04:00

0(533) 923 31 24

online@koraltravel.com

Kemal Elgin Bulvari 164 Sokak No:44/2 48700 Marmaris / Mugla

2017 Yılbaşı Program Detayı

TREN YOLCULUĞU İLE KARS’TA YILBAŞI TURU

 

MASAL GİBİ BİR YILBAŞI TATİLİ

(28 ARALIK-2 OCAK 2016/17  -5 Gece, 6 Gün)

Turumuza 28/12/2016 (Çarşamba)  tarihinde, Marmaris merkezde Eşref GİRGİNÇ Park'ı önünde saat 07:00 da başlayıp konforlu aracımız ile 12:00 İzmir - Ankara uçağımıza yetişmek üzere yola çıkıyoruz.

 

Ankara'ya vardıktan sonra saat 18:00 de kalkacak olan DOĞU EKSPRESİ Trenine binmek üzere Ankara tren garına hareket ediyoruz.

 

Trenimiz Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum, Sarıkamış, duraklarına uğrayarak siz değerli misafirlerimizi hayatınız boyunca unutamayacağınız muhteşem kış manzaraları eşliğinde 29/12/2016 (Perşembe) tarihinde saat 18:00 de Kars'a getiriyor. Kars Garında bizi bekleyen otobüsümüze binip, Kars'ın en büyük otellerinden biri olan 4 yıldızlı otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimize vardıktan sonra akşam yemeğini otelde alıp 3 gün daha sürecek olan

 

Muhteşem "KARS'TA YILBAŞI" turumuza başlamak üzere bize ayrılan odalarımıza geçip istirahata çekiliyoruz.

 

KARS'TA TURUMUZ 30/12/2016 TARİHİNDE SABAH SAAT 09:00 BAŞLIYOR.

30 Aralık Cuma : Tur boyunca bizimle birlikte olacak olan tur otobüsümüze binerek, Kars kalesi, Oniki Havari Kilisesi, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Camii), ilk ziyaret duraklarımız olacak.

Daha sonra Osmanlı İmparatorluğu'nun en fazla eser bıraktığı, Doğudaki tek şehir olan Kars'ta vereceğimiz serbest zaman esnasında başta peynir çeşitleri olmak üzere (Kars kaşarı, Gravyer peyniri) Kars'a özgü yöresel hediyelik eşya satan dükkanlardan yapacağınız alışverişlerle sevdiklerinize güzel hediyeleralmak ve Kars'ın geleneksek lezzetlerini tatmak üzere dilediğiniz restorantlarda alacağınız öğlen yemeğinden sonra buluşma saatinde buluşma noktamızda bizi beklemekte olan otobüsümüze binip, ikinci ziyaret noktalarımıza doğru yola çıkacağız, ikinci ziyaret noktalarımız, RUS işgali sırasında Ruslar tarafından inşa edilen ve halen kullanılmakta olan, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Vilayet Konağı, Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası) sırasıyla tanıyacağımız  yerler arasında olacak. Birinci gün turumuzun sonunda otelimize geçip akşam yemeğimizin ardından, ikinci gün turumuza başlamak üzere istirahatımıza çekileceğiz.-

31 Aralık Cumartesi : Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ilk olarak Ani Harabelerini ziyaret etmek üzere otobüsümüze binip yola çıkacağız. Burada göreceğimiz yerler arasında sırasıyla, Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Büyük Kadetral, Tigran Honents (Resimli) Kilisesi, Selçuklu Sarayı ve Kalesi, Hamamları ve Türklerin Anadoluda yaptıklaı ilk Camii olan Ebu-ı Menucehr Camii olacaktır. Bu ziyaretlerimizden sonra Kars’a dönüş yolu üzerinde harika manzaralarda fotoğraf molaları verip merkeze döneceğiz. Kars müzesi ziyaretimizi de tamamladıktan sonra, otelimize dönüyoruz ve YILBAŞI GECESİ için hazırlanıyoruz.

 

YILBAŞI GECESİ SEÇENEKLERİ

 

** Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası Kars’ın en renkli meydanları ve sokaklarında yürüyüş sonrası Kars meydanındaki yılbaşı eğlencelerini izleme ve kalabalıklar ile beraber yılbaşını kutlama. TUR ÜCRETİNE DAHİL

** Otel’de yapılacak olan yemekli ve sınırsız içecek (alkollü ve alkolsüz) dahil YILBAŞI GALASI na katılım. (kişi başı 150,00 TL ektra ücret)

 

01 Ocak Pazar : Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından, yaşayacağımız inanılmaz heyecanları yaşamak için, yörenin masalsı gölü olan 1959 metre yükseklikteki ÇILDIR GÖLÜ ne doğru yola koyulacağız. Burada dilersek buz tutmuş gölün güzelliğini seyre dalıyor, dilersek de göl üzerinde  ATLI KIZAKLARLA GÖL TURU yapıyoruz, öğlen yemeğimizi göl kenarındaki meşhur ATALAY'ın YERİNDE yiyip ÇILDIR GÖLÜ SAZAN BALIĞI'NIN lezzetine tanıklık ediyoruz. Masalsı ÇILDIR GÖLÜ turumuzun bitiminde tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve sonrası serbest zaman.

 

02 Ocak Pazartesi : Otelimizdeki son kahvaltımızı yaptıktan sonra KARS'ta dilediğiniz gibi bir gün geçirmek üzere sizlere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte tekrar otelde buluşuyor ve Kars-İzmir 18:45 uçağımıza yetişmek üzere havaalanına hareket ediyoruz. İzmir’de grubumuzu bekleyen aracımız ile, bütün güzel anılarımızla ve muhteşem bir tatili geride bırakmış olmanın tatlı hüznüyle beraber, Marmaris’e dönüyor ve sizleri aldığımız noktalarda bırakıp , başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

Son Eklenen Marmaris Yılbaşı Programları 2019

CANLI MÜZİK (Fasl-ı Şahane Ekibi) YILBAŞI MENÜSÜ BAŞLANGIÇ Zengin Ordörv Tabağı (10 Çeşit Meze) ARA SICAKLAR Paçanga Böreği , Mücver , Karade..

Marmaris Yılbaşı 2018, Türkiye

MARMARİS YAT LİMANINDA BULUNAN MARİNA BALIKLAMA RESTAURANTIMIZDA BAYAN SOLİST EŞLİĞİNDE CANLI MÜZİĞİMİZ İLE YILBAŞI REZERVASYONLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR 

Marmaris Yılbaşı 2018, Türkiye

Pukka, 31 Aralık akşamı sizlere yeni yıl sihrini yaşatmak için farklı alternatifler hazırlıyor. Bu gece şefimizin size özel hazırladığı, damağınıza uygun yeni tatlar, BORA GENCER'in canlı ..

Marmaris Yılbaşı 2018, Türkiye

EMRE HOTEL 2017 YILBAŞI PROGRAMI 1 GECE - 2 GÜN PROGRAM GALA YEMEĞİ 2 YERLİ İÇECEK ORYANTAL CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE GECE BOYU EĞLENCE SÜRPRİZ HEDİYELER OTELDE 1 GECE KONAK..

Marmaris Yılbaşı 2018, Türkiye

TREN YOLCULUĞU İLE KARS’TA YILBAŞI TURU   MASAL GİBİ BİR YILBAŞI TATİLİ (28 ARALIK-2 OCAK 2016/17  -5 Gece, 6 Gün) Turumuza 28/12/2016 (Çarşamba)  tarihinde, Marma..

Marmaris Yılbaşı 2018, Türkiye

Martı Hotels And Marinas 2016 Yılbaşı Gecesinde Ultra Güzel Bir Program Hazırladı. 31 Aralık 2015 Gecesinde Eğlencenin Doruklarına Çıkmak Artık Çok Ama Çok Kolay. Yapmanız Ge..

Marmaris Yılbaşı 2018, Türkiye

Martı Hemithea 2016 Yılbaşı Gecesinde Unutulmaz Bir Organizasyon Sizleri Bekliyor. Sizlerde Bu Unutulmaz Organizasyona Dahil Olmak İsterseniz 31 Aralık2015 Gecesinde Sizleri Martı Hemithea'ya Bekliyor..

Marmaris Yılbaşı 2018, Türkiye

Elf Restaurant 2016 Yılbaşı Gecesinde Sıcacık sesiyle içimizi ısıtan, güçlü yorumuyla şarkılara can katan HÜLYA MUTLU ERDEM Ve Çok Değerli Sanat&cced..

Marmaris Yılbaşı 2018, Türkiye